Představujeme Vám tým HAIR CLUB studio Poděbrady

Představujeme Vám náš profesionální tým. Chcete-li se o nás dozvědět více rozklikněte si detailní profily nebo se podívejte na fotky z našich společných akcí. více »

Nová nabídka masáží

Nabízíme širokou nabídku masáží a péče o Vaše tělo. Přijďte k nám vyzkoušet např. masáž lávovými kameny nebo celotělový peeling mořskou solí... více »

Solárium

Solária značky Ergoline jsou technicky velmi dokonalé a výkonné přístroje. Vyrábějí se z nejmodernějších materiálů s použitím nejvyspělejších technologií. V Evropě se řadí mezi nejlepší stoje na trhu. více »

Solárium

Solária značky  Ergoline jsou technicky velmi dokonalé a výkonné přístroje. Vyrábějí se z nejmodernějších materiálů s použitím nejvyspělejších technologií. V Evropě se řadí mezi nejlepší stoje na trhu.

Vertikální solárium ERGOLINE GARDA SUN 8000

Vertikální solárium Ergoline Garda Sun 8000 pro intenzivní opalování pro již nedopálenou pleť. Osazeno 48 nízkotlakými lampami Smart Sun se špičkovým výkonem a maximální možnou kvalitu opálení. Jednookruhové větrání prostoru – plynule nastavitelné. Obsahuje display s ukazatelem času.

CENÍK: 15 Kč/min

Horizontální solárium ERGOLINE ADVANTAGE 400‬

Solárium Ergoline Advantage 400 si klienti oblíbí především díky krásnému designu a vysokému výkonu pro větrání. Tento špičkový model série Advantage přesvědčí mnoha detaily a pro danou třídu dokonalou nabídkou vnitřního prostoru. Solárium je osazeno 40 nízkotlakými  a 3 vysokotlakými UV solárními výbojkami  značky Philips CLEO, které zaručují špičkový výkon a maximálně možnou kvalitu opálení.

CENÍK: 10 Kč/min

Naše obsluha Vám ráda odborně poradí, jaký zvolit opalovací program a pomůže vybrat ze širokého spektra solární kosmetiky ten pravý krém právě pro vaši pleť.

Nabízíme solární opalovací kosmetiku na podporu opálení a ochranu Vaší pleti:

  • Značka Hawaiina- řada Aloha
  • Značka TannyMax- řada Brown, řada Classic, řada Body Chocolate, řada Sexy Dating Legs speciálně na nohy

Proč navštívit naše solárium?

  • Pod vlivem UV paprsků se aktivuje tvorba vitamínu D, který je důležitý pro organismus pro zpevnění svalů a kostí a za hojení ran.
  • UV paprsky aktivují většinu procesů, které se odehrávají v organismu – dýchání, látkovou výměnu a krevní oběh.
  • Účinek UV paprsků se využívá také při léčení různých kožních nemocí, jako lupénka, akné, ekzémy, uhrovitá vyrážka a mnohé jiné. Hlavní je neléčit se samostatně a nenavštěvovat solárium bez předchozí konsultace s lékařem.
  • Opálení v soláriu překrásně připravuje po zimě bledou kůži na aktivní letní slunce. Zvláště se doporučuje několik návštěv solária před cestou k moři.
  • Nakonec, UV paprsky mají vliv i na naši duševní rovnováhu, bojují se stresem a jednoduše zlepšují náladu.